GHH-BONATRANS

Tvorba nové webové prezentaceTvorba nové webové prezentace skupiny GHH-BONATRANS byla v souladu s celkovými změnami obsahové i vizuální komunikace vytvořené skupiny. Po redefinici značky a tvorbě komunikačního manuálu jsme byli tedy osloveni také s poptávkou tvorby nové prezentace, která v moderním stylu a v souladu s nastaveným komunikačním stylem představí skupinu, její historii, produkty, služby či referenční projekty. Důležitým zadáním byla také vícejazyčná verze webu.

CASE STUDY

Naše řešení

V rámci tvorby webu jsme převzali zodpovědnost za kompletní proces - od návrhu struktury, UX, kompletní dodávky obsahu, až po webdesign a samotné programování. Mohli jsme zúročit nejen své zkušenosti se stavbou podobných firemních prezentací, ale také dosavadní práci pro klienta a hloubku znalosti. Web je postaven na technologii PHP a disponuje vlastní, na míru připravenou administrací. Díky responzivnímu designu mohou na web přistupovat uživatelé ze všech typů zařízení.


Přejít na web GHH-BONATRANS

graph

Jednotlivé prvky microsite

graph graph graph graph graph
graph graph graph graph
NEXT STEP

Citace klienta
„Byli jsme rádi, že jsme mohli navázat na spolupráci, která započala projektem tvorby firemní tagline a redesignu vizuální identity. Byli jsme spokojeni jak s rychlým sladěním v oblasti designu, tak s flexibilitou při řešení nestandardních požadavků a také s významnou pomocí při obsahovém plnění webu.“


Lukáš Konopáč
Marketing Executive